Digital Signage Hurafeleri!

Digital Signage Hurafeleri!

Ocak 27, 2020 0 Yazar: admin

Digital signage geleceğin teknolojisi değil, daha çok günümüzün teknolojisi. Her ölçekten işletme, bu teknolojiyi kullanmaktan ve pozitif geri dönüşlerini almaktan oldukça mutlu. Dijital ekranlar; satışları, mağazanıza giren kişi sayısını arttırmakla birlikte, dinamik içerikler göstermenizi sağlayarak size daha esnek bir yapı sunar ve böylece işletmenizi diğer işletmelerden farklılaştırmanızı sağlar.

Digital signage küçük kahve dükkanlarından, butiklere ve büyük mağazalara kadar, her ölçekte işletmenin kullanabileceği ve sonuçlarını hızlıca alabileceği bir pazarlama aracıdır. Dijital ekranlar ile mağazanıza giriş yapan insanlara pazarlama mesajlarınızı, ürünlerinizi ve özel indirimlerinizi, hatta hava durumu gibi farklı içerikleri gösterebilirsiniz. Aşağıda anlatacağım 4 hurafeye ise kesinlikle kulak asmayınız.

Teknolojinin daha çok gelişmesi için beklemelisiniz

Digital signage teknolojisinde şüphesiz daha birçok gelişme olacak, fakat mevcut teknolojiler şimdiden yeterince gelişmiş durumda. Çoğu dijital bilgilendirme sistemi güç tüketimi çok az olan LED arka aydınlatmayı kullanıyor. Ve evet 4K ekranlar da mevcut fakat şu anda en çok tercih edilen ürünler HD ekranlar. Öte yandan Admuuv olarak biz, güç tüketimini daha da azaltan ve yer kaplama konusunda daha verimli olan projeksiyonlar kullanarak dijital bilgilendirme sistemine sahip olmanızı sağlamaktayız.

Tüketici sınıfı bir ekran kullanarak kâr edebilirsiniz

Bazı durumlarda bu doğru olsa da, tüketici sınıfı bir ekran kullanmayı tercih etmeniz kötü bir yatırımdır. Tüketici sınıfı ekranların normal şartlarda kullanıcılarda tarafından günde ortalama 10 saat kullanılması öngörülür, fakat dijital bilgilendirme sistemleri bu süreden daha fazla performans göstermelidir. Ekranların garanti sürelerine baktığımızda ise, tüketici sınıfı ekranlar 2 yıl gibi bir garanti süresine sahipken, dijital bilgilendirme sistemine uygun şekilde üretilen ekranların garanti süresi 6 yılı geçmektedir. Tüketici sınıf ekranlar kilitli kutulardır, sadece açıp kapatabiilirsiniz, dijital bilgilendirme sistemleri için özel olarak üretilen ekranlar ise işletmenizin ihtiyacını karşılayacak farklı özelliklere sahiptir, içeriğinizi zamanlama, içerik kaynağınızın daha esnek olması ve kapat-aç gibi otomatik aksiyonlar gibi.

Digital signage sistemleri çok pahalı

Bu düşüncenin tam aksine, dijital bilgilendirme sistemlerine yapacağınız yatırımın geri dönüşü çok kolaydır. Bütçenize uygun olarak seçebileceğiniz birçok farklı büyüklükte ekranlar ve seçenekler mevcuttur.

Admuuv olarak bizler, sahip olmak istediğiniz dijital bilgilendirme sistemi teknolojisi ve yazılımını işletmeniz için daha katlanılabilir hale getirmek için kiralama modeli ile hizmet vermekteyiz. Kiralama modelimiz ile birlikte işletmeniz herhangi bir başlangıç yatırım maliyetine katlanmadan dijital bilgilendirme sistemlerine sahip olabilir.

Mağazanızda sahip olduğunuz dijital bilgilendirme sistemlerinde doğru iletişimi kurmanız durumunda, satışlarınıza etkisini çok hızlı görüyor olacaksınız. Admuuv, satışlarınızı daha çok arttırmak adına, doğru mesajı vermeniz konusunda size her zaman destek sağlıyor olacak.

Kurulum ve içerik çok kompleks

Günümüzün dijital bilgilendirme sistemleri içeriği göstermeniz için size birçok farklı yöntem sunmakta. İçerik oluşturmak ise bir PowerPoint sunumu ya da bir Spotify oynatma listesi hazırlamaktan daha komplike değil. Admuuv ile hazırlamış olduğunuz içeriği internet bağlantısına sahip dijital bilgilendirme sistemlerinize kolayca aktarabilirsiniz. Oturduğunuz yerden sahip olduğunuz tüm dijital bilgilendirme sistemlerinin içeriğini birkaç tıklama ile değiştirebilir, güncelleyebilirsiniz.

Sonuç olarak, digital signage kullanmaya başlamak için önünüzde hiçbir engel bulunmamakta. Satın alabileceğiniz birçok digital signage sistemi olmasıyla birlikte, Admuuv ile çalışarak satın almadan, kiralayarak kullanabileceğiniz, bütçenizi yormayacak çözümler de mevcut. Siz de yıllık cironuzu sadece dijital bilgilendirme sistemi kullanmaya başlayarak minimum %5 oranında arttırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!